Paroda "CHRISTMASWORLD" Vokietijoje, Frankfurte

Paroda "CHRISTMASWORLD" Vokietijoje, Frankfurte

Nors šiais metais paroda buvo perkelta, dėl pandemijos. Labai įdomu paskaityti įspūdžius iš 2018 metų parodos.

Paroda „Christmasworld2018“ Frankfurte (Vokietijoje) susidomėjome jau praėjusiais metais. Norėdami praplėsti akiratį, rasti drąsių sprendimų ir neužsidaryti tik savo supratime, o pasižvalgyti po pasaulinių lyderių stendus, jų pateikiamas naujienas. Reikia pripražinti, kad praėjusiais metais dar svarstėme ar verta vykti pasižvalgyti, šiais metais net negalvodami saugaus varianto, jau iš karto žinojome, kad lankysimės parodoje. Tikrai nebekyla klausimų ar tai gera investicija, manau tai tampa kaip nedaloma darbo dalis.

Šį kartą buvo daug drąsiau ir sakyčiau idomiau, nors didieji Kalėdinio apšvietimo giginatai dalyvavo visi tie patys, stendų vietos beveik nepakitę, ir jei nesiskundi atmintimi, gali atsiminti netgi tuos pačius veidus. Labinomes su praėjusiais metais užmegstais kontaktais, planavome naujus susitikimus. Gal pirmas stiprus Kalėdinio laikotarpio įdirbis ir supratimas leido jaustis drąsiau ir tikslingai ieškoti kontaktų šiemet. Taip, taip kas dar nežinote CHOCO lemputės žiemai tranformuojasi į CHOCO decolight.

Kalėdinio apšvietimo stendai parodoje išsidėste per 3 aukštus: pirmame žinomi prekės ženklais su įspūdingo ploto ir apšvietimo stendais, antras aukštas – mažesnės apimties kompanijos, o trečias aukštas okupuotas kinietiškų įmonių. Sunku nepaminėti, kad jų stendų labai daug, kaip padidintame Gariūnų variante, dažnas žongliruojantis mediniais pagaliukais sau įprastą maistą ir nepamirštantys paskambinti giminėms ir artimiesiems per Skype ar kokią kitą programą su įjungtu garsiakalbiu.
Pakilus iš pirmo aukšto aukštomis frazėmis kalbančios aplinkos, tikrai atsipalaiduoji, pasijunti labai paprastas ir laukiamas.

Jei kalbėti apie pokyčius, tai matyti, kad Kalėdiniame apšvietime vis drąsiau derinama baltai šilta ir baltai šalta spalva, manau puikiai pritaikoma ir vestuvių apšvietime. Girliandose mažėja atstumai tarp lempučių, tas gausumas mažų žiburukių pakankamai neilgoje girliandoje užburia. „Daug ir smulkiai“ labai žavėjo. Buvo sprendimų, kurie nustebino, bet pasirodė mažai pritaikomi, kad ir lempučių girliandos, kurios atrodo įprastai, o užsidėjus 3D akinius lemputės virsta mažomis žvaigždutėmis. Keičiasi po truputi formos, lempučių dekoracijos ne be tokios statiškos, o sukuriančios lengvo judėjimo efektą. Nors tendencijų stende užmačiau tik melsvai gėlėtą girliandą, manau labiau tikėtinas vis dažnesnis persikinės spalvos girliandų naudojimas, nei melsvos.
Paroda tikrai labai didelė, reikėtų iš anksto žinoti konkrečiai kas domina ir nebūti naiviam, kad viską suspėsi apžiūrėti per vieną dieną.

Tad mes pailsėję, apsilankę parodoje kimbame į darbus ir šiais metais vestuvių ir kalėdinio sezono metu bandysime jus stebinti naujais deriniais, naujomis formomis, netikėtomis kompozicijomis ir savo profesionalumu.

Šviesiai ir saldžiai,
CHOCO komanda

Nuotraukų albumus iš parodos galite rasti mūsų FB paskyroje
www.facebook.com/chocodecolight
 

  

  • Naujienlaiškio prenumerata Gauk specialius pasiūlymus

    Informacija