KIEK PLANUOJATE IŠLEISTI LEMPUTĖMS SAVO ŠVENTĖJE?

KIEK PLANUOJATE IŠLEISTI LEMPUTĖMS SAVO ŠVENTĖJE?

Planuodami švenčių biudžetą, įtraukite ir išlaidas dekoracijoms. Kokį apšvietimą rinktis, o kur galite sutaupyti?

 

Pradėkime nuo pradžių…


Planuojant vestuves, kiekviena biudžeto eilutė pirminėje stadijoje pasiskirto procentaliai. Aišku eigoje gali keistis procentas, ypač kai supranti, kad dekoras yra ne tik lemputės, bet ir gėlės, arkos nuoma ar palinkėjimų knyga. Kiekvienos poros biudžetas individualus. Paprastai kalbant, tai kiek kainuoja vestuvės, tiek kainuoja ir lemputės. Dažniausiai tai būna apie 3 - 5% vestuvių biudžeto. Jei yra noras, kad dekore labiau dominuotų lemputės, o ne gėlės, procentas būna, žinoma, didesnis.
Tad jeigu suplanavote sumą, kurią skirsite apšvietimui, paskaitykite, ką galite už ją įsigyti, o kur sutaupyti.


Biudžetas: iki 150 €


Visas kainas galite rasti mūsų nuomos platformoje https://www.choco.lt/nuoma/asmenines-sventes. Dažniausiai, savarankiškai šventės organizatoriai ar jaunieji nuomojasi LED užuolaidas, žibintus, sietynus iš kriauklyčių ir 100 m lempučių girliandas. Tad jei jūsų būsimas jaunikis nebijo aukščio, turi kopečias, tikrai galite lemputes išsinuomoti be montavimo paslaugos ir pasikabinti jas patys. Esame gavę nuotraukų iš pasiruošimo vakaro, kai draugų kompanija padeda pasiruošti šventei ir tai atrodo kaip pramoga, o ne darbas. 

 

Biudžetas: 150 - 200 €

 

Šiam biudžetui galimi du scenarijai: mažiau lempučių ir montavimo paslauga arba didesnis lempučių kiekis ir atsisakoma montavimo paslaugos. Labai individualu, kas geriau, bet jei planuojate kabinti didesnį kiekį lempučių patys, gerai tai įsivertinkite. Puikiai pamenu, kai išsinuomotas lemputes atvyko pasiimti jaunikis su tėčiu. Tos šypsenos, grąžinant lemputes buvo dingusios ir į klausimą “kaip sekėsi?” atsakymas viską pasakė: “nenorėčiau daugiau jų kabinti”. :)

Buvo atvejis, kai vienos planuotojos vyras pagelbėjo draugams pasikabinti lemputes ir kai sužinojo, kiek kainuoja mūsų lempučių kabinimo paslauga, sakė, kad jis mokėtų dvigubai.


Biudžetas: 200 - 400 €

 

Tai populiariausias mūsų klientų segmentas, kai nesinori vakaroti prieš vestuves, o tiesiog susiderinti, sumokėti ir būti ramiems, žinant, kad viskas bus padaryta laiku. Dažniausiai tokios šventės vyksta nedideliu atstumu nuo Vilniaus, nes didesnės biudžeto dalies “nesuvalgo” transporto išlaidos.


Biudžetas: 400 € ir daugiau

 

Taip, tai prabangių vestuvių eilutė. Dažniausiai tokių vestuvių dekoratyviam apšvietimui naudojami šviestuvai, sietynai. Vien montavimo ir elektros darbai gali kainuoti pusę dekoratyvaus apšvietimo sąmatos. Į šią kategoriją patenka šventės, kurios švenčiamos pajūryje, nes transporto išlaidos procentaliai kyla didėjant kilometražui.Tikimės, kad žinant kokiai biudžetų kategorijai priklauso jūsų šventė, pavyks padaryti sprendimus leidžiančius sutaupyti ar kaip tik įvertinti savo jėgas, užtrunkamą laiką ir turėti jaukią šventę su dekoratyviomis šviesomis.
 

O visada, kai kyla klausimų, ar norite pasitarti - rašykite mums el. paštu ar socialiniuose tinkluose. Padėsime ir patarsime - visada! :)

  • Naujienlaiškio prenumerata Gauk specialius pasiūlymus

    Informacija