KĄ VERTA ŽINOTI NORINT TERASĄ PAPUOŠTI LEMPUTĖMIS?
KĄ VERTA ŽINOTI NORINT TERASĄ PAPUOŠTI LEMPUTĖMIS?
Patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamas lempučių girliandas.
Šiltėjant orams, prisimename, kaip smagu jaukiai pavakaroti terasoje ar balkone. Keli patarimai, kaip pasiruošti ir pasirinkti tinkamą dekoratyvų apšvietimą.Visų pirmą svarbiausias dalykas dekoratyviam apšvietimui tai elektros instaliacija. Puiku, jei tai buvo numatyta prieš projektuojant jūsų terasą, bet kartais reikia gerai pamastyti, kaip teisingai instaliuoti lemputes. 
Profesionalių lempučių girliandų pajungimo laidas parduodamas atskirai, taip pat atskirai galima įsigyti prailginimo laidus, kurie standartiškai būna 1m, 3m, 5m. Kadangi giliandos jungiasi tarpusavyje tai prailginimo laidai taip pat jungiasi tarpusavyje, tai jeigu jums reikia pajungti girliandas 4m atstumu, tai galite sujungti 1m ir 3 m prailginimo laidus. Sprendimas labai paprastas ir tikrai pigesnis, nei perkant papildomai buitinius elektros prailgintuvus.
 

 Koks kiekis lempučių reikalingas mūsų terasai? - dažnai sulaukiamas klausimas. 

Paprastas pasiūlymas - pasiskaičiuoti terasos plotą ir gautam skaičiui numatyti iki 1,5 m/kvadratui. Tai sakykime, jūsų terasos plotas 5 m ilgis x 6 m plotis, viso plotas 30 kvadratinių metrų, skaičiuojame, kad jums reikalingas girliandų ilgis 30 x 1,5 m = apie 45 m lempučių girliandų arba 9 komplektai.

Kitas būdas - imlesnis laikui, tai naudoti siūlą ir imituojant pakabintas lemputes ant grindų išdelioti siūlą visų norimu dekoruoti plotu, pridedant kelis metrus papildomai lempučių išlinkimui ir paskui suskaičiuoti visą sunaudoto siūlo metražą. 

Mūsų profesionalios lemputės segmentuojamos kas 5 metrus. Tai jei metražas gaunasi 32 metrai, tai jums reikės rinkti 6 arba 7 segmentus.
Jei kyla papildomų klausimų visada galite su mumis konsultuotis, mes su malonumu patarsime koks produktas ir kiekis jums reikalingas. Džiaugiames, kad vis daugiau pirkėjų teiraujasi ir domisi atsparumo klase (IP). Tai svarbus rodiklis renkantis lemputes, ypač jeigu jūsų terasa yra be stogo. Kabinant lemputes, kurių atsparumo klasė IP44, galima palikti lauke žiemoti tik rekomenduojame, kad lemputės būtų po stogu. Įsigydami aukščiausios atsparumo klasės lemputes IP67 - galėsite būti ramūs ir girliandas palikti kabėti visus metų laikus. 
Mūsų lempučių girliandoms suteikiama 2 metų garantija.Lempučių laidas taip pat labai svarbus ir renkantis lempučių girliandas rekomenduojame atkreipti dėmesį ar laidas plastikinis ar guminis. Plastikinis laidas ne toks atsparus temperatūrų skirtumams todėl gali sulūžti ir girlianda nebešviesti, todėl visada geriau jei lauko girliandos laidas yra guminis.Lempučių girliandų laido spalva ir burbuliuko tipas. Lempučių girliandų laidas gali būti baltos arba juodos spalvos. Burbuliukai gali būti skaidrūs, balti (neskaidrūs). Šiuo metu populiariausia lempučių girlianda juodu laidu su skaidriu burbuliuku. Girlianda atrodo, kaip su tikromis stiklinėmis lemputėmis, bet pati lemputė tiesiog su plastikiniu skaidru dangteliu, todėl esant stipriam vėjui, nesusigadins ir sekmingai švies. Visos dekoratyvios girliandos skirtos jaukumui, ramiai ir šiltai aplinkai, todėl mūsų lempučių girliandos šitos spalvos, specialiai gaminamos su šilesne spalvine temperatūra.Lempučių montavimą visada galite patikėti profesionalams arba pasikabinti patys. Jei kabinsite patys pasirūpinkite tvirtinimo medžiagomis, kopečiomis. Jei lempučių girliandos kabinamos nedideliu atstumu iki 10 metrų nebūtina naudoti plieninio lyno. Kabinant didesniu atstumu rekomenduojame lemputes tvirtinti su plieniniu lynu. Plieninis lynas apsaugo girliandas nuo deformacijos ir išsitempimo, esant vėjuotai aplinkai ir pastoviam siubavimui.Tikimės, kad šios mūsų įžvalgos pagelbės jums teisingai pasirinkti terasų apšvietimą ir rasti kokybiškas ir profesionalias lauko girliandas, kurios džiugins jaukia aplinka ir puikia atmosfera.

 

 

  • Naujienlaiškio prenumerata Gauk specialius pasiūlymus

    Informacija