VESTUVIŲ PROJEKTAI SU VESTUVIŲ PLANUOTOJA KAROLINA „KM VESTUVĖS“

VESTUVIŲ PROJEKTAI SU VESTUVIŲ PLANUOTOJA KAROLINA „KM VESTUVĖS“

2020 m. vestuvių sezono projektai vykdyti kartu su „KM vestuvės“ 

Nors 2020 m. – pandemijos pradžios metai, tačiau tai nesutrukdė sukurti tikrai jaukių ir nuostabių švenčių.
Dalinamės KM vestuvės aprašymais ir nuotraukomis su mūsų nuomotomis lemputėmis.


✨Vestuvės nuosavoje sodyboje –  mums tokie projektai labai patinka, nes nematytos erdvės įkvepia naujiems sprendimams. Jomilė ir Juozas tuokėsi per Žolines, tai toks magiškas laikas. Norisi pievų gėlių, miško garsų ir laisvės šokti basomis pievoje. Būtent taip gimė mintis, jog pagrindinėje šventės vietoje turi atsirasti medis. Didelis, paslaptingas, po kuriuo norėtųsi pasibučiuoti arba kokį gražų žodį pasakyti. Žolinių temą perkėlėme į vainikus virš stalų, nesinorėjo stalų apkrauti aukštomis kompozicijomis, tad akcentas buvo būtent vainikai. Vyšnia ant torto – apšvietimas, kuris visada vainikuoja projektą.

 

 

Dekoras: Flower Couture by MP ❤️
Apšvietimas: ABLight
Lemputės ir alpinizmo darbai: CHOCO decolight - CHOCO lemputės 
Dienos nuotraukos: Greta Gedminaitė photo 
Naktinė nuotrauka: Martynas Makaras 
Pilną vestuvių video rasite: Two People Media paskyroje   

____________________________________________________________________________

Kaip vestuvių dekoras gali atspindėti Jūsų istoriją?


Puikus pavyzdys – Ievos ir Luko vestuvės. Pavadinome šias vestuves – „To the moon and back“.
Ieva ir Lukas – du romantikai, kurie mėgsta stebėti dangų ir skaičiuoti žvaigždes. Galvojant apie dekoro idėją Ieva paminėjo, kad galbūt galime įtraukti keletą žvaigždžių. To pakako dekoro vizijai. Taip „Tony Resort“ amfiteatre nušvito 1200 metrų lempučių ir 100 auksinių žvaigdžių. Buvo nepaprastai gera, kad jaunieji patikėjo idėja. Specialiai išpjautas mėnulis, veidrodinė scena, apšvietimas, primentis dangaus galaktikas, fantastinio grožio Manto Petruškevičiaus gėlių kompozicijos sukūrė magiškai kosminę atmosferą.


O kaip priderinti jaunųjų įvaizdį prie bendro vestuvių dekoro?


Rezultatas geriausias – kai visi dirba dėl bendro tikslo. Sukurti kosminį rezultatą neužtenka tik erdvės dekoro. Drauge, kaip komanda, turi dirbti ir patys jaunieji, apgalvodami visas savo įvaizdžio detales. Ieva ir Lukas buvo būtent tokie. Klasikinis juodas Luko smokingas priminė nakties tamsos grožį ir estetiką, žėrinti Ievos suknėlė buvo tarsi galaktikos šviesa. Veliumas "surinko" krentančias žvaigždes. O puokštė užbaigė nuotakos įvaizdį. Kai Ieva pamatė puokštę, nustebo: „Nežinau, kokios tai gėlės, bet labai gražu“ . Tarsi iš kosminių gėlių Mantas sukūrė nuotakai dar vieną aksesuarą.


Nepamirštas liko ir jaunųjų keturkojis šeimos narys, kuris pasipuošė klasikine juoda peteliške. Juk vestuvių visumą sudaro atskiros mažos detalės.


Šią vestuvių temą dar labiau papildė atskiros detalės, kurios atrodė tarsi neatsiejamos. Ir tai ne tik dekoro elementai.


Vestuvės – jaunųjų šventė, todėl nepaprastai svarbu ir patiems švęsti, stebinti vienas kitą mažomis staigmenomis! Mažą, bet už širdies griebiančią staigmenėlę, Lukas paliko ant Ievos batelių. Liudininkai puikiai žinojo vestuvių temą ir jaunųjų pomėgius, todėl padovanojo jiems tikrą žvaigždę ir teleskopą tai žvaigždei stebėti!
Koks kosminis vakarėlis be magijos – Mantas Žmuidinavičius tiesiog turėjo būti įtrauktas į šventės programą. 
Vestuvių spauda – lazeriu išpjauti mėnulio formos meniu su vardais, sedėjimo planas su žvaigždėmis.
Torto top'eris –  mėnulis 


Ir griausmingas finalas! Lukui, mylinčiam ferverkus, buvo būtinas! 7 minučių Blikas Fireworks pasirodymas nušvietė visą dangų.
Ši šventė - puikus pavyzdys, kaip turėtų būti išpildyta idėja iki mažiausių smulkmenų!


Nuotraukos: AA Studio✨
Šventės vieta: TonyResort
Floristika ir kiti rekvizitai: Flower Couture by MP
Spauda: Idea Inside Design
Kėdės: Rustic wedding
Staltiesės: Užupio arka
Lemputės ir alpinizmo darbai: CHOCO decolight - CHOCO lemputės
Apšvietimas: ABLight  

  • Naujienlaiškio prenumerata Gauk specialius pasiūlymus

    Informacija